مزایای خرید Steam Gift Card

شارژ استیم والت چگونه است
شارژ استیم والت
شما به دو روش میتوانید استیم ولت خود را شارژ کنید، اولین روش پرداخت مستقیم می باشد( در ایران امکان پذیر نیست).

بنابراین روش دوم شارژ استیم ولت با استفاده از کد دیجیتالی گیفت کارت steam می باشد.

که میتوانید از همین صفحه در والاها سیاره گیمرها خرید کنید و به سرعت و اتوماتیک تحویل بگیرید و از آن برای شارژ استیم والت خود استفاده کنید.

مزایای خرید Steam Gift Card
شما اگر کد دیجیتالی گیفت کارت استیم بخرید میتوانید ابتدا کیف پول یا همان استیم والت خود را شارژ کنید و بعد از خرید در استیم لذت ببرید، خوبی خرید گیفت کارت استیم این است که از بین نخواهد رفت.

برای مثال فرض کنید الان قیمت گیفت کارت استیم 10 دلاری امریکا 500 هزار تومان باشد. اگر شما همین الان بخرید و با استفاده از آن استیم والت خود را شارژ کنید تا هر زمانی که حساب استیم داشته باشید.

میتوانید از 10 دلار خود استفاده کنید و جالب تر اینکه در مثال بالا اگر در هنگام خرید گیفت کارت 10 دلاری گلوبال یا آمریکای استیم بازی فلان 8 دلار باشد و شما استیم والت خود را شارژ کنید. در آینده اگر استیم تخفیف برای بازی اعمال کند شما میتوانید مثلا به جای 8 دلار فقط 5 دلار برای خرید بازی و با 5 دلار باقی مانده یک بازی دیگر بخرید. یا آیتم های درونی بازی مانند اسکین ها، اسلحه ، لباس و … را بخرید.

چرا از والاها گیفت کارت استیم بخریم
والاها سیاره گیمرها
ما به عنوان والاها سیاره گیمرها افتخار میکنیم که برای شما محصول یا خدماتی ارائه دهیم، ما همواره تلاش میکنیم بهترین محصول با کیفیت و اورجینال بودن آن را تضمین کنیم و همیشه با پشتیبانی همه جانبه همراه شما خواهیم بود مزایای خرید از والاها را در زیر اشاره میکنم:

خرید کاملا راحت و سریع
قیمت های منصفانه
کد گیفت کارت اورجینال ( ما هرگز محصول هکی و اشتراکی نداریم و نخواهیم داشت)
تحویل سریع و کاملا اتوماتیک
پشتیبانی همه جانبه ( تلگرام، واتس اپ، تماس تلفنی، پشتیبانی آنلاین، ایمیل )
تنوع در محصول و خدمات


برچسب‌ها: ،

بازدید:

[ ]